Turniej Tenisa na otwarcie sezonu 2017/2018

23.09.2017 roku Szkoła Tenisa zorganizowała turniej tenisa na rozpoczęcie roku tenisowego 2017/2018. Do zawodów przystąpiło 7 osób, którzy rywalizowali w dwóch grupach. W pierwszej grupie znaleźli się: Dawid Kościelniak, Oliwia Muda, Ewa Kocjan, Kamil Piechaczek. W grupie II znalazło się troje zawodników: Adam Scheithauer, Gloria Depta oraz Mateusz Luboń.

Grupę I zwyciężył Kamil, 2 – był Dawid, 3 – Ewa, 4 – Oliwia. W grupie pierwszej bezkonkurencyjna okazała się Gloria, 2 miejsce zajął Mateusz, 3 był Adam.

W meczach o miejsca pojedynki toczyły się do dwóch wygranych setów. Jako pierwsi swój mecz rozegrali zawodnicy, którzy zajęli 3 miejsce w grupie tj.: Adam oraz Ewa. Górą okazał się ten pierwszy, który zwyciężył 2:0 z bardzo dobrze grającą Ewę. W meczu o 3 miejsce po zaciętym i wyrównanym meczu zwyciężył Dawid pokonując Mateusza 2:0. Finał to dominacja Glorii, która pokonała dobrze spisującego się Kamila.

Gratulacje dla wszystkich zawodników. Dla niektórych były to pierwsze trudne kroki turniejowe!!! Tym bardziej należą się brawa gdyż poziom zawodów z roku na rok stoi na coraz to wyższym poziomie.

GALERIA

Brak odpowiedzi w "Turniej Tenisa na otwarcie sezonu 2017/2018"


    Masz coś do powiedzenia?

    Trochę HTML jest nawet OK