Turniej tenisowy 14 czerwca 2015

14 czerwca 2015 roku w nowo otwartej hali odbył się turniej tenisa zorganizowany przez Szkołę Tenisa Bartosza Franicy. W zawodach wzięło udział 7 zawodników, którzy rywalizowali ze sobą systemem każdy z każdym. W sumie rozegrano 21 meczy do 10 punktów. Każdy pojedynek rozpoczynał się krótką rozgrzewką oraz losowaniem stron.
W organizację turnieju zaangażowani byli również rodzice zawodników, którzy przygotowali zimne napoje, upiekli ciasto oraz zorganizowali grila na zakończenie rywalizacji. Szczególne podziękowania należą się panu Piotrowi, który perfekcyjnie zorganizował część kulinarną zawodów.
Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, większość meczy kończyła się wynikiem 10:9, co sprawiało, że pojedynki do końca trzymały dopingujących rodziców oraz obserwatorów w wielkim napięciu.
Zasłużonym zwycięzcą turnieju został Tomek Warsaw, który nie przegrał żadnego meczu zdobywając komplet punktów. Na drugim miejscu uplasował się trenujący w jednej grupie ze zwycięzcą Przemek Polak. Trzecie miejsce wywalczyła Agnieszka Rajda. Na kolejnych pozycjach uplasowali się: Marta Dudziak, Asia Dudziak, Piotr Stuchly, Julia Frelich.

Bardzo cieszy mnie postawa moich podopiecznych, którzy walczyli o każdą piłkę oraz z zaangażowaniem starali się jak najlepiej technicznie i taktycznie rozegrać swoje spotkania – Bartosz Franica trener zawodników

Dla zwycięzców Szkoła Tenisa ufundowała puchary oraz dyplomy.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!!!

Zobacz galerię:

20150614_183417

https://goo.gl/photos/Q3UT77FSq1R8xTRE9

Brak odpowiedzi w "Turniej tenisowy 14 czerwca 2015"


    Masz coś do powiedzenia?

    Trochę HTML jest nawet OK