Pasowanie na tenisistę

04.10.2015 na hali przy ul. Rybnickiej odbyło się pasowanie na tenisistę zorganizowane przez
Szkołę Tenisa Bartosza Franicy. W uroczystości wzięło udział 14. najmłodszych uczniów Szkoły Tenisa. Oczywiście całość nie odbyłaby się gdyby nie ogromne zaangażowanie ze strony rodziców, którzy przygotowali pyszny poczęstunek, zapewnili napoje oraz co najważniejsze poświęcili czas i wspólnie z dziećmi aktywnie spędzili niedzielę.

Całość rozpoczęła się od przywitania i przedstawienia planu pasowania na tenisistę. Wszyscy młodzi adepci tenisa musieli wykazać się zarówno przed trenerem jak i rodzicami umiejętnościami i wiedzą jaką posiedli na zajęciach. Każdy musiał przeprowadzić solidną rozgrzewkę, wykazać się umiejętnością opanowania piłki oraz wiedzą z zakresu uderzeń z forhendu i bekhendu.

Po ciężkich próbach przyszedł czas na pasowanie, wręczenie dyplomów i medali. Każdy młody już tenisista podchodził do trenera, który srebrną rakietą dokonywał pasowania na tenisistę. Kiedy emocje już opadły do gry pokazowej przygotowywały się dwie uczennice Szkoły Tenisa Agnieszka i Asia, które przez cały czas trwania uroczystości dzielnie pomagały trenerowi aby na koniec mogły wszystkim przybyłym zaprezentować swoje bardzo wysokie umiejętności gry.

Wszystkim nowo przyjętym Tenisistom oraz ich Rodzicom życzymy wielu sukcesów sportowych i satysfakcji z przebywania na korcie tenisowym.

Zobacz zdjęcia z pasowania

Brak odpowiedzi w "Pasowanie na tenisistę"


    Masz coś do powiedzenia?

    Trochę HTML jest nawet OK