Turniej mini tenisa

31 maja 2017 roku Szkoła Tenisa zorganizował turniej mini tenisa dla najmłodszych uczniów. W turnieju wzięło udział 10 młodych zawodników, którzy na co dzień trenują w Szkole Tenisa przy ul. Rybnickiej.

Dzieci zostały rozlosowane do dwóch grup, gdzie rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Mecze trwały do 7 punktów. Do I grupy trafiły: Maja Luboń, Filip Solich, Tymoteusz Przysiężniuk, Antonina Bielecka, Emilka Franica. W drugiej grupie znaleźli się: Liliana Franica, Wojciech Helis, Karol Koczy, Jan Helis.

Zwycięzcy grup rywalizowali o I miejsce tj. Karol Koczy oraz Tymoteusz Przysiężniuk. Po bardzo wyrównanym finale 7:6 zwyciężył Tymoteusz, drugie – Karol Koczy,  trzecie miejsce zajął Filip Solich, IV był Wojciech Helis, V – Emilka Franica, VI – Jan Helis, VII – Antonina Bielecka, VIII – Liliana Franica, IX – Maja Luboń.

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Akcje rozgrywane przez młodych zawodników były bardzo długie co świadczy o dużych umiejętnościach dzieci.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy, medale, pamiątkowe długopisy, a najlepsi zostali nagrodzeni pucharami.

Dziękuję wszystkim za udział oraz zaangażowanie.