Wakacyjny Turniej Tenisa 01.08.2016

01.08.2016 roku Szkoła Tenisa Franicy zorganizowała wakacyjny turniej tenisa dla dzieci, które zatęskniły za treningami oraz rywalizacją sportową.

W turnieju wzięło udział 8 osób, które zostały rozlosowane do dwóch grup. W pierwszej grupie znaleźli się: Piotr, Kacper, Oliwia, Paulina; z kolei drugą grupę tworzyli: Kamil, Adam, Hania oraz Zuzia.

Bardzo wysoki poziom rywalizacji sportowej sprawił, że kibice zgromadzeni na hali z przyjemnością obserwowali mecze, gromkimi brawami nagradzając sportowców. „Bardzo cieszę się, że rodzice dbają o rozwój sportowy swoich dzieci dowożąc je na zajęcia, turnieje. W trakcie zawodów rodzice byli bardziej przejęci niż ich pociechy, uczestniczyli w meczach motywując i dopingując swoje dzieci. Dziękuję wszystkim za stworzenie miłej sportowej atmosfery.” – Bartosz Franica trener

Na uwagę zasługuje udział w zawodach 6 letniej Hani, która pomimo ósmego miejsca bardzo dobrze zaprezentowała się na korcie, wygrywając wiele ciekawych akcji!

Całą rywalizację wygrał Adam Scheithauer, który pokonał Oliwię Muda. Trzecie miejsce wywalczyła Zuzia Pleśniak wygrywając z Piotrem Scheithauer. Piąte miejsce powędrowało do Kamila Piechaczek, pokonał on Paulinę Scheithauer. Siódme miejsce przypadło Kacprowi Starok, który ograł najmłodszą Hanię Scheithauer.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!!!

Zobacz galerię

Brak odpowiedzi w "Wakacyjny Turniej Tenisa 01.08.2016"


    Masz coś do powiedzenia?

    Trochę HTML jest nawet OK