II Turniej mini tenisa

20.09.2017 odbył się II Turniej w mini tenisa. Do zawodów przystąpiło 8 utalentowanych młodych zawodników, którzy rywalizowali w dwóch grupach.

W grupie pierwszej znaleźli się: Tymoteusz Przysiężniuk, Liliana Franica, Wojciech Helis oraz Jan Helis. Z kolei drugą grupę tworzyli: Filip Solich, Emilia Franica, Antonina Bielecka, Karol Koczy.

Bardzo interesująco potoczyły się losy II grupy, w której to trzech zawodników uzyskało tyle samo punktów. Konieczne było szczegółowe przeliczenie wyników, po którym to 1 miejsce w grupie zajął Karol Koczy, 2 – Filip Solich, 3 – Emilia Franica, 4 – Antonina Bielecka.

Sytuacja w grupie I była bardziej przejrzysta, gdyż z kompletem zwycięstw pierwszy był Jan Helis, 2 – Tymoteusz Przysiężniuk, 3 – Wojciech Helis, 4 – Liliana Franica.

Po bardzo interesujących spotkaniach w grupach, przyszła pora na rywalizację o miejsca. Jako pierwsi na kort weszli zawodnicy, którzy zajęli 4 miejsca w grupach tj.: Liliana oraz Antonia. Mecz zakończył się zwycięstwem tej pierwszej 2:0. Jako drudzy swój mecz rozegrali Emilka oraz Wojtek. W tym przypadku zwycięstwo po bardzo długim meczu odniósł Wojciech 2:1. W rywalizacji o 3 miejsce górą okazał się Tymek, wygrywając z Filipem 2:0. Mecz finałowy zakończył się zwycięstwem Jasia nad Karolem 2:0, tym samym Jan w całym turnieju nie przegrał żadnego meczu.

Gratuluję wszystkim zawodnikom i życzę dalszych sukcesów na arenie sportowej!!!

ZOBACZ GALERIĘ

Brak odpowiedzi w "II Turniej mini tenisa"


    Masz coś do powiedzenia?

    Trochę HTML jest nawet OK