Otwarcie roku tenisowego 2016/2017 w Szkole Tenisa

02.10.2016 roku w Szkole Tenisa Bartosza Franicy odbyło się rozpoczęcie roku tenisowego 2016/2017. Na uroczystość przybyło bardzo wiele zaproszonych gości oraz uczniów szkoły, ok 70 osób.

Imprezę rozpoczęli dwaj zawodnicy na co dzień uczęszczający do szkoły tenisa, którzy wraz z trenerem Franicą przedstawili pokazowy trening na poziomie juniorskim. Chłopcy Piotr Raczek (mistrz śląska 2016) oraz Karol Pierzchała zrobili ogromne wrażenie na zebranych gościach, prezentując piękne, wzorcowe uderzenia. Na koniec treningu tenisiści wykonali serię serwisów, prezentując trzy rodzaje rotacji w trakcie uderzenia. Prędkość jaką uzyskał Karol to niecałe 180 km/h co wzbudziło ogromny aplauz wśród gości. Całość zakończyła się gromkimi brawami, które nagrodziły trud jaki włożyli w trening Piotr i Karol.

Następnie rozpoczęły się zabawy dla dzieci i rodziców. Pierwszą konkurencją było uzyskanie jak najszybszego serwisu przez rodzica i dziecko. Całe zawody wygrała para Przemka Polak wraz z tatą, drugie miejsce przypadło rodzeństwu Piotrowi i Adamowi Scheithauer z tatą, a na trzeciej lokacie uplasowali się Paulina i Hania Scheithauer z tatą.

Drugą zabawą był bieg dziecka i rodzica z piłeczką na rakiecie. Goście bardzo licznie zaangażowali się w zabawę. Pierwsze miejsce zajęli Kamil Piechaczek z tatą, na drugim miejscu uplasował się Amadeus Kruty z mamą, a na trzecim miejscu znaleźli się Karol Koczy z tatą.

Dzieci i rodzice w trakcie zabaw mogli podziwiać wystawę drewnianych i aluminiowych rakiet tenisowych oraz częstować się owocami ufundowanymi przez szkołę tenisa.

Na zakończenie imprezy zwycięzcy zabaw zostali nagrodzeni dyplomami, pucharami oraz upominkami ufundowanymi przez właściciela hali.

Cała impreza zakończyła się grą w tenisa z Piotrem i Karolem. Bardzo dziękuję wszystkim przybyłym gościom oraz Piotrowi i Karolowi, którzy wprowadzili wszystkich w tenisową atmosferę.

Zapraszam na kolejną imprezę, która odbędzie się 16.10.2016, będzie to turniej deblowy rodzica z dzieckiem.

Zobacz galerię

Bartosz Franica

Brak odpowiedzi w "Otwarcie roku tenisowego 2016/2017 w Szkole Tenisa"


    Masz coś do powiedzenia?

    Trochę HTML jest nawet OK