Rodzinny turniej tenisa

16.10.2016 roku w Szkole Tenisa odbył się turniej deblowy rodzica z dzieckiem. W turnieju wzięło udział 6 par, które zostały rozlosowane do dwóch grup. W pierwszej znaleźli się: Adam Scheithauer z mamą, Kamil Piechaczek z mamą oraz Dawid Kościelniak z tatą. Drugą grupę stanowiły pary: Agnieszki Rajda z bratem, Michała Nosal z mamą, Piotra Scheithauer z tatą.

Wszyscy uczestnicy zawodów bardzo poważnie i na wysokim poziomie rozpoczęli turniej. Każda akcja była traktowana jak piłka meczowa, nikt nie oddawał punktów za darmo. Miłym akcentem był występ niektórych rodziców, którzy mieli okazję pierwszy raz trzymać rakietę w dłoni, a z akcji na akcję coraz lepiej wykonywali uderzenia.

Pierwszą grupę zwyciężyła para Adama z mamą, z kolei w drugiej grupie zwyciężyło rodzeństwo Agi oraz Mateusza. Te dwie drużyny rywalizowały w finale, górą okazali się siostra z bratem wygrywając 15:9.

Drugie miejsce w grupie pierwszej zajęli Kamil z mamą, którzy zmierzyli się w walce otrzecie miejsce z Michałem wraz z mamą. Zwyciężyła para z grupy drugiej 15:10.

Piąte miejsce zajęła para Piotrka z tatą, którzy pokonali drużynę Dawida z tatą.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.
Zobacz galerię

Brak odpowiedzi w "Rodzinny turniej tenisa"


    Masz coś do powiedzenia?

    Trochę HTML jest nawet OK